HUMAN NETWORK

HİZMETLERİMİZ


Neler Yapıyoruz

SEÇME ve YERLEŞTİRME DANIŞMANLIĞI

Human Network beyaz yaka çalışanların istihdamı konusunda sektör ayrımı yapmaksızın müşterilerine hizmet sunmaktadır. Şirket yapısı ve yaklaşımı gereği de bu işi müşterisinin bir İK fonksiyonuymuş gibi gerçekleştirir. Çalışılan pozisyon için görevlendirilmiş danışmanlar uygun aday/adaylar istihdam edilene kadar müşterinin bir çalışanıymış gibi davranır. Bu yaklaşım müşteriyle güven ilişkisinin kurulmasının temelini oluşturur ve başarıyı getirir. Müşteriler ve adaylar Human Network tarafından uzun süreli iş arkadaşı olarak değerlendirilirler. Önceliğimiz işverenin fayda sağlaması ve uzun dönemli çalışan kadrosuna sahip olması, adayın ise hem uzun vadeli hem de verimli bir iş hayatına adım atmasıdır. Human Network Uzman ve Üst Düzey Seçme Yerleştirme alanlarında hizmetlerini 10 senedir sürdürmektedir. 

PROJE BAZLI İŞE ALIM DANIŞMANLIĞI

Human Network Toplu İşe Alım projelerinde müşterilerine katma değer yaratan hizmetler sunmaktadır. Bu konuda elde ettiği sonuçlar konusunda Müşterilerinden  somut veriler üzerinden takdir alarak aynı hevesle çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Müşterilerine özellikle Satış Ekipleri, Mağaza Satış Danışmanları, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri, Müşteri Hizmetleri pozisyonlarında destek vermektedir.  

ÖZGEÇMİŞ HAZIRLAMA ve MÜLAKAT YÖNETİMİ DANIŞMANLIĞI

Human Network 'ün Uzman Danışmanları tarafından bireysel talep ve ihtiyaç üzerine Danışan kişiye sağlanan profesyonel bir hizmettir. Bu hizmet Danışan'a hedefe yönelik bir Özgeçmiş Hazırlama ve Mülakat süreçlerini daha etkili yönetebilme konularında danışmanlık verilmesini içerir. İş arama sürecini daha verimli hale getirebilecek belirli portalların kullanımı ile ilgili bilgilendirme yapılır. 

Cv'nizi Gönderin